A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Venezuela - Diskuze

Původní dotaz

Krajan žijící na ostrově Isla Margarita

17.10.2009 00:20:44 | lubos2008
lubos2008
Miloslav Remsa žije na ostrově Isla Margarita již spoustu let a rád Vám pomůže s výběrem a zařízením výletů za levnější ceny, než jaké nabízejí cestovky.
Info zde: www.isla-margarita.kvalitne.cz
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
08.01.2016 14:49 89.103.166.***
isla margarita  

ahoj chystam se na isla margaritu v lednu 2016 jaky platí ten odletovy poplatek a jake jsou približne ceny vyletu diky Lída Brno

Iveta L.
28.07.2015 15:02 77.95.194.***

Ahoj, chystám se na Isla Coche. Múžete někdo poradit, jaké se dají podniknout výlety? A jaké jsou cca ceny výletú. Moc děkuji....

PRVNÍ CHODSKÁ
24.04.2015 16:07 178.248.9.***
Varování před službami pana Remsy  

Důrazně bychom chtěli varovat všechny cestovatele do Venezuely před službami pana Remsy. Počítejte s tím, že 90% procent věcí, které Vám naslibuje před příletem, nesplní! Pouze zneužívá české turisty k vlastnímu obohacení a příliš si neláme hlavu s plněním toho, co předem nasliboval. Nám například prodal zájezd do Národní rezervace Canaima a delty Orinoka za cenu 485USD/osoba s potvrzením, že v ceně zájezdu je letecký výlet s obletem a přeletem nejvyššího vodopádu světa Salto Angel. Po příletu do rezervace nám ale sdělil, že tento výlet v ceně není a jestli se chceme na vodopád podívat, budeme si ho muset doplatit +65 USD. Což považujeme za dost nehorázné jednání.
O docela nepříjemném cestování v jím zařízeném autobuse bez klimatizace a o neustálých změnách harmonogramu výletu na poslední chvíli se ani není potřeba rozepisovat.
Pana Remsu rozhodně nedoporučujeme, jestliže nechcete, aby vám svým naprosto neprofesionálním jednáním pokazil dovolenou.

PRVNÍ CHODSKÁ, s.r.o.

• Anonym (1)
  • Anonym (4)
Jan Mazoch
30.03.2015 17:58 109.80.233.***
zkušenosti s panem Remsou  

V únoru 2015 jsme jeli na dovolenou do hotelu Coche Paradise ve Venezuele.. S hotelem jsme byli spokojeni.Chtěli jsme se také podívat na Orinoco a Canaimu.Dostal jsem typ ještě před odjezdem na naši dovolenou na pana Remsu a také jsem jej kontaktoval již začátkem ledna.Poslal jsem mu požadovanou zálohu 400 dolaru a on nám sdělil, že výlet nebude na dva dny, ,ale na tři , protože nejsou letadla.Začátkem února manželka onemocněla a tak jsem psal panu Remsovi jestli někoho za ní najde.Po příletu na Coche jsem telefonoval panu Remsovi a on mi řekl ,že bude lepší když přijedu za ním na Margaritu o den dříve.Poslechl jsem ho a přijel taxikem .Ubytoval mě v jeho domě a řekl , že večer mě seznámí se společníkem na cestu.Také jsem doplatil výlet, celkem 450 dolaru .Za celý pobyt u něj jsem dostal pouze jedno kafe, sklenici vody a za nocleh jsem platil 20 dolaru chtěl 40 a za dvě placky 80 bolivaru. Druhý den v poledne jsme jeli s novým kolegou na letiště a letěli do Bolivaru.Pan Remsa nám napsal plán cesty a vybavil nás vouchry.Celou cestu nás provázely jenom samé potíže /nezajištěné taxi,,jídlo,atd./Vrcholem bylo na Canaimě, když nám řekli ,že nepoletíme k vodopádu Salto Angel.Po každé jsme mu museli volat , aby nedostatky vyřídil.Jen díky kolegovi, který mluvil částečně španělsky a měl venezuelskou sim kartu a ochotě domorodých půjčovat svůj telefon, jsme cestu zvládli za pět dní a čtyři noci. Pan Remsa nás zklamal jako nespolehlivý, kdyby jela se mnou moje žena tak ještě dnes jsme mezi indiány .A proto jej na výlety nedoporučujeme a ani jednání s ním o výletech..

• Anonym (1)
Mila Remsa
28.02.2015 03:09 190.73.134.***
Re: Krajan žijící na ostrově Isla Margarita  

Ano, moznost je stale platna -i kdyz zeme ma v poslednim case stale vice zbytecnych problemuu, coz praci v turistice zde a tak i servis klientum dosti ztezuje. O konkretni informace mi piste na mail adresy:
1.) remsamila@yahoo.com + 2.) remitarz@gmail.com

• Anonym (1)
Admin
19.11.2014 14:19 194.228.32.***
Miloslav Remsa Venezuela, Isla Margarita - kontakt  

Stále platí stejné kontakty - nic se nemění, takže emaily, Facebook a telefonní čísla najdete zde: www.isla-margarita.kvalitne.cz :-)

TOM
06.11.2014 09:27 78.102.67.***

Dobrý den, prosím o kontakt na pana Remsu. Děkuji. T

• Anonym (1)
Lenka
09.04.2014 15:30 83.137.252.***

Ahoj, četla jsem vaši konverzaci. V pátek letíme na ostrov Isla de Margarita. Hledám nějaké výlety vhodné pro děti a četla jsem o delfínech. Můžete mně dát nějaké informace kde výlet domluvit a kde se místo s delfíny nachází? Díky moc! Lenka

skrblik 06.04.2014 21:42

ahoj jak mam kontaktovat p. Remsa ? emailem ?

• Anonym (1)
skrblik 06.04.2014 21:25

ahoj Lucko jak bylo na Isle ? Budem vděčný za každou informaci ,dík za odpověd

• Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze